Mimarlık, Mühendislik ve İnşaat Sektörü İçin Unity Çözümleri

Unity ile Hayalden Gerçeğe

Sektör liderlerinin, binaların tasarım, inşa ve yönetim şeklini değiştirmek için gerçek zamanlı 3D teknolojisini nasıl benimsediğini keşfedin.

Unity ile Sınırları Zorlayın

Unity Reflect, BIM sürecinde yazılımımızla daha fazla proje kazanmanıza, kapsamlı incelemeler yapmanıza ve tasarım ile inşaatı birbirine bağlamanıza yardımcı olur. Tüm meta verileriyle birden fazla BIM modelini gerçek zamanlı 3D’ye getirin ve aralarında canlı bir bağlantı kurun. Ayrıca, Unity Reflect üzerinde kendi gerçek zamanlı BIM uygulamalarınızı oluşturabilir ve kullanıcı deneyim sürecini özelleştirebilirsiniz.

Unity Reflect Nasıl Çalışır?

Unity Reflect, iletişimi kolaylaştırmak, tekrarlı işleri hızlandırmak ve daha iyi kararlar almak için herkesi ortak bir platformda tutar. Orijinal BIM modellerine canlı bağlantı sağlayarak gerçek zamanlı iş birliği yapabilirsiniz. Revit ve Navisworks projelerinizi Unity ara yüzünde kullanmak için Unity Reflect Paketini kullanabilirsiniz.

Unity Çözümleri

Unity Pro

Dünyanın lider gerçek zamanlı 3B geliştirme platformu.

Etkileşimli ve gerçek zamanlı mekan kurgularınızı geliştirmek ve birden çok platformda 3B modellerinizi yayınlamak için IFC veya FBX dosyalarınızı Unity’ye getirin.

Unity Reflect

Autodesk Revit ve Navisworks ile entegre gerçek zamanlı BIM veri görselleştirme ürünü.

BIM verilerinizden AR ve VR teknolojisi ile kullanarak gerçek zamanlı 3B deneyimini yaşayın. Müşteriler, danışmanlar ve diğer paydaşların deneyimlerinden kazanımlarınızı BIM proje görselleştirme aracınızda kurgulamak için Unity Reflect uygulamanızı Unity Pro’da geliştirin.

Gerçek Zamanlı Geliştirme

AEC’deki tasarımcılar, mühendisler ve öncüler için Unity, ürünleri görselleştirmek, etkileşimli sanal deneyimler oluşturmak için çok yönlü ve yaygın olarak kullanılan gerçek zamanlı 3D platformlardan biridir.

Hızlı Oluşturma

Sezgisel kullanıcı arayüzü ve araçlarıyla, çalışan bir prototipi hızla başlatmayı ve düşük seviyeli programlamayı kolaylaştırıyoruz. Artık değişiklikleri yöneterek çok daha kolay, ilişkilerinizi planlanlayabilir ve tekrarlı işleri kısaltabilirsiniz.

Zengin Etkileşim

Fizik, işleme ve iletişim dahil olmak üzere eksiksiz bir özellik yelpazesine erişim sağlayan sağlam ve iyi belgelenmiş API’ler sizlere zengin bir etkileşim modeli ve diğer sistemlerle kolay entegrasyon fırsatı sunar.

Optimum Grafik Performansı

“Scriptable Render Pipeline (SRP)”, grafik optimizasyonu için tam esneklik sağlar. “HD Render Pipeline (HDRP)”, yüksek performanslı donanımda birinci sınıf görsel kalite sunarken, “Universal Render Pipeline (URP)” mobil üzerindeki grafik performansı korur.

Geniş Kütüphane Seçeneği

Unity Asset Store, projenizi hızlı bir şekilde başlatmak için on binlerce hazır varlığa ve üretim aracına erişim sağlar. Bu yapı taşları, sizi çalışmaya hazır hale getirir ve geliştirme sürenizi kısaltır.

Gerçek Esneklik

Güçlü bir C # komut dosyası, kapsamlı bir API ve dokümantasyon sistemi ile yüksek oranda genişletilebilirlik ve uyarlanabilirlik sağlıyoruz. C++ kodlarını geliştirebilmeniz için kaynak kod erişimini satin alın.

Eşsiz Platform Desteği

20’den fazla platforma yönelik desteğimizle bilginizi en üst düzeye çıkarın. Yayın platformlarıyla erken evrede ve kapsamlı bir şekilde iş birliği yapıyoruz. Böylece çalışmanızı bir kez oluşturabilir, mobil ve XR dahil her yerde dağıtabilirsiniz.

AEC Endüstrisinde Yenilikleri Hızlandırın

Satış ve Pazarlama

Müşterileri satın alma sürecine çeken zengin kurgular tasarlayın. Çevrimiçi konfigüratörlerden sanal galerilere, müşterilerin ilgisini çekebilecek benzersiz 3B etkileşimli deneyimler oluşturun.

Eğitim ve Güvenlik

Bilgi aktarımını hızlandırarak şantiye sürecinizdeki maliyetlerinizi optimize edin. Saha kontrollerinizi üst düzeye çıkarmak için etkileşimli, sürükleyici bir 3B alanda öğrenme imkanı sunan eğitim uygulamaları oluşturun.

Yerinde Görselleştirme

Görselleştirme görselleştirmelerinde BIM (Revit) meta verilerinden yararlanırken, cihazınızda yerinde yayınlanan en son tasarım ve inşaat planlarını görüntüleyin.

Ücretsiz Deneme Yapın

Açık standartlar ve iş akışlarını baz alan, yapı tasarımında, uygulamasında ve işletilmesinde işbirliği esası kullanılmasına evrensel bir yaklaşımdır.

TOP