Bağlantılı tek bir 3D tasarım çözümü.

          

Adobe Substance 3D, 3D tasarımı için size güç katan bir uygulama ve içerik ekosistemi sunar. Varlıkları dokuyla kaplayın ve sahnelerinizi sezgisel bir şekilde işleyin. İş akışınızı Adobe Creative Cloud uygulamalarına bağlayın.

Masaüstü ve VR'de 3D modeller oluşturun.

Substance 3D Modeler, 3D modellemeyi çizim kadar sezgisel ve doğal hale getirir. Bu esnek ve güçlü 3D şekillendirme aracıyla yaratıcı akışınızı destekleyin.

Sektör standardı Painter ile 3D'de doku kaplayın.

Substance 3D Painter'ın hızlı ve tanıdık arabirimiyle fırça seçip varlığınızı dokuyla kaplayabilirsiniz. Katman manipülasyonu ile mevcut boya konturlarını kolayca değiştirin. Gerçek zamanlı görüş penceresi sayesinde gördüğünüzle oluşturduğunuz aynıdır.

Kendi sanal stüdyonuzda 3D sahneleri birleştirin ve prova yapın.

Substance 3D Stager, 3D varlıklarınızı bağlam içinde sergileyebileceğiniz kendi sanal stüdyonuzdur. Mükemmel çekimi yaratmak için 3D varlıkları, malzemeleri, ışıkları ve kameraları sürükleyip bırakın. Fotoğraf gerçekliğinde işlenmiş görüntüleri dışa aktarın, web'de yayınlayın veya AR'de paylaşın.

Artırılmış gerçeklik. Tam da hayal ettiğiniz gibi.

Adobe Aero, mobil artırılmış gerçeklikte kapsamlı ve sürükleyici hikaye anlatımı deneyimleri oluşturmanın, görüntülemenin ve paylaşmanın en sezgisel yoludur. iOS'ta mevcuttur, macOS ve Windows'da ise masaüstü için genel beta sürümü olarak kullanılabilir.

Sorunuz mu var? Hemen yanıtlayalım.

 • Substance 3D uygulamalarını satın almadan önce deneyebilir miyim?
  Evet, herhangi bir Substance 3D uygulamasını indirebilir ve 30 gün boyunca ücretsiz olarak deneyebilirsiniz.
 • Ne tür bir donanıma, işletim sistemine ve GPU'ya ihtiyacım var?
  Daha güçlü donanım ve grafik işlemcileri, Substance 3D uygulamalarında daha iyi deneyim sunar. En iyi 3D deneyimi için önerilen donanım hakkında daha fazla bilgi edinin.
 • 3D varlıklar Substance 3D planlarına dahil mi?
  Substance 3D planınız, her ay indirebileceğiniz yüksek kaliteli 3D varlıklar içerir. Substance 3D varlıklarının hepsi telifsiz olup tüm ticari ve yaratıcı projelerinizde kullanılabilir.
 • Öğrenciler Substance 3D'ye nasıl erişebilir?
  Substance 3D, Yüksek Öğrenim liseleri ve üniversiteleri için Creative Cloud planlarıyla birlikte ücretsiz olarak gelir. Substance 3D Koleksiyonu uygulamaları, öğrencilere ve öğretmenlere ücretsiz olarak sunulur.
 • Substance 3D uygulamaları, Creative Cloud Tüm Uygulamalar planına dahil midir?
  Hayır, Substance 3D uygulamaları yalnızca Substance 3D planlarında satılır. Creative Cloud Tüm Uygulamalarplanlarındaki yenilikler hakkında daha fazla bilgi edinin.
 • İşletme yöneten müşteriler için seçenekler sunuluyor mu?
  Evet, Substance 3D Koleksiyonu'nu işletme müşterilerimize de sunuyoruz. İşletmeler için Adobe Substance 3D hakkında daha fazla bilgi edinin.
 • Substance 3D Stager, Adobe Dimension'dan nasıl farklıdır?
  Stager, 3D sahneler oluşturup işlemeye yönelik çeşitli benzersiz özellikler sunan yeni bir 3D uygulamasıdır. İletişime geçerek daha fazla bilgi edinin.
 • Substance 3D planları arasındaki fark nedir?
  Substance 3D doku planı; Painter, Designer ve Sampler uygulamalarının yanı sıra ayda 30 adede kadar 3D malzeme içerir. Substance 3D koleksiyonu planı; Painter, Designer, Sampler ve Stager uygulamalarının yanı sıra ayda 50 adede kadar 3D varlığı içerir.
 • Substance 3D doku oluşturma veya koleksiyon planına abone oldum. Uygulamaları nasıl yükleyebilirim?
  Abone olduktan sonra, Substance 3D uygulamaları Creative Cloud masaüstü uygulamanızda indirilip yüklenebilecektir.
 • Öğrenciler Substance 3D'ye nasıl erişebilir?
  Substance 3D, Yüksek Öğrenim liseleri ve üniversiteleri için Creative Cloud planlarıyla birlikte ücretsiz olarak gelir. Varlıklar, Yüksek Öğrenim planına dahil değildir. K12 kurumları bu teklife şu anda dahil değildir. Substance 3D doku oluşturma uygulamaları, Öğrenciler ve Öğretmenler için ücretsiz olarak sunulur (ticari olmayan kullanıma yöneliktir, yalnızca eğitim amaçları doğrultusunda kullanılabilir).
TOP