A Culture Of Innovation

Kuvvetli Strüktürel Analiz & Tasarım Yazılımı Yerel Destekli

SCIA kuvvetli bir yapısal analiz ve tasarım yazılımı ve desteğini sağlamak için, mühendislik bilgisini teknoloji ile bir araya getirmektedir. Bir araya geldiklerinde, inşaat mühendisinin iş akışını geliştirir ve her gün karşılaşılandan hayatta bir kere karşımıza çıkacak projeler gibi tüm yapı tipleri için üretkenliği arttırır.

SCIA Engineer ile, tanıdık, mantıksal ve sezgisel CAD-benzeri bir kullanıcı arayüzünde model oluşturma, analiz yapma ve herhangi bir 3D modelin, malzemenin veya yük durumunun optimizasyonunu gerçekleştirmek için kuvvetli bir yapısal mühendislik yazılımına sahip olursunuz.

Hepsi Bir Arada, Esnek, Gelişmiş Analizler

Kuvvetli analiz özellikleri sayesinde, tüm projelerinizde sadece bir araç seti ile istediğinizi modellemenin özgürlüğünün keyfini sürün.

İdeal Verimlilik Arttırıcı

Paralel işlem yapabilme, otomatik ağ örüntüsü oluşturma, inovatif optimizasyon ve raporlama araçları gibi, entegre, son teknolojiyi kullanın.

Modelinizi Kavrayın ve kontrol Edin

Kapsamlı kodlar ve detaylı çıktılar sayesinde tüm proje veriniz üzerinde tam hakimiyetiniz olsun ve yapınızı güvenle tasarlayın.

BIM İş Akışları İle Yüksek Entegrasyon

SCIA Engineer tüm proje paydaşları ile kayıpsız model takasıyla, herhangi bir BIM iş akışının içerisindeki yerini alır.

Ücretsiz Deneme Yapın

Açık standartlar ve iş akışlarını baz alan, yapı tasarımında, uygulamasında ve işletilmesinde işbirliği esası kullanılmasına evrensel bir yaklaşımdır.

TOP