3D BIM Yazılımı

Mimari Tasarım, Yapı – İnşaat Çözümleri ve MEP çözümlerinizi BIM sürecine uygun hazırlamanız için oluşturulmuş bir yazılımdır.

Revit Nedir?

Revit bir BIM yazılımıdır. İçerdiği kuvvetli araçlar ile bina ve altyapıyı planlamanızı, üst yapı tasarımlarınızı, inşa süreçlerinizi ve bunların yönetimini gerçekleştirmenizi sağlar. Revit ortak çalışma için çoklu disiplini destekleyen bir yapıya sahiptir.

Tasarım

Yapı bileşenlerini modelleyin, sistemleri analiz edin ve tasarımlarınızı yineleyin. Revit modellerinizden hızlı bir şekilde doküman elde edin.

İşbirliği

Tüm proje paydaşları, merkezi olarak paylaşılan modellere erişebilir. Bu, daha iyi bir iş birlikteliği ile sonuçlanır. Dolayısıyla dijital model çakışmaları ve iş tekrarlarını azaltmaya yardımcı olur.

Görselleştirme

Etkileyici 3D görseller oluşturmak için BIM modelini kullanarak proje sahiplerine ve ekip üyelerine tasarım niyetini daha etkili bir şekilde iletin.

Revit: İşbirlikçi BIM Çözümü

Çok Disiplinli BIM Platformu

Revit, bir bina projesinde yer alan tüm disiplinler için özelleşmiş araçlara sahiptir. Mimarlar, mühendisler ve inşaat uzmanları bütünleşik bir platform üzerinde çalıştıklarında, veri paylaşım hataları riski azaltılabilir ve tasarım süreci daha öngörülebilir hale gelebilir.

Birlikte Çalışabilirlik

Revit, tüm proje ekibinin üyeleriyle çalışmanıza yardımcı olur. Verilerinizi IFC, DWG ve DGN de dahil olmak üzere sıkça kullanılan formatlar ile birlikte çalıştırabilir.

Disiplininize Özel Araçlar

İster mimar, ister makina veya elektrik mühendisi olun; Revit size özel araçlar geliştirmiştir.

Mimarlar

Tek bir yazılım ortamında kavramsal tasarımdan inşaat dokümantasyonuna kadar sürece hakim olmanıza yardımcı olur. Bina performansını optimize edin ve çarpıcı görseller ile fikirlerinizi daha net ifade edin.

MEP Mühendisleri

Tek bir yazılım ortamında kavramsal tasarımdan inşaat dokümantasyonuna kadar sürece hakim olmanıza yardımcı olur. Bina performansını optimize edin ve çarpıcı görseller ile fikirlerinizi daha net ifade edin.

İnşaat Profesyonelleri

Uygulama öncesi inşa edilebilirliği ve tasarım amacını değerlendirin. Tasarıma dair kavramları, uygulama yöntemlerini ve malzemeleri tanıyın; bunların nasıl bir araya geldiği ile ilgili fikirlerinizi netleştirin.

İşbirlikçi Çözüm Paketlerine Entegre Çalışın

Revit iş paylaşımını, birden fazla kullanıcının Revit modellerini bulutta birlikte modellemesine olanak tanıyan BIM 360 ürünlerine entegre çalışır ve bu hizmetle neredeyse her yerde proje ekiplerine ulaşabilmenize olanak sağlar. İletişimi güçlendirir, dağıtılmış ekiplerin modellerini merkezileştirir ve tüm ekiplerin BIM sürecine katılmasına izin verir.

Takımların Güçlü iletişimi

Proje modelleri içinde gerçek zamanlı sohbeti kullanın. Modelde kimin çalıştığını ve ne yaptıklarını bilin.

Genişletilmiş Takım Entegrasyonu

Revit için İşbirliği’ne abone olun ve proje verilerine merkezileştirilmiş ekip erişimi sağlayan tümleşik, bulut tabanlı bir web hizmeti olan BIM 360 Design aracını edinin.

Daha Fazla Projeye Erişin

Erişiminizi artırın ve bulunduğunuz her yerde projelere veya ortak girişim ortaklıklarına katılın.

Takım Yeteneklerini Ve Kaynaklarını Daha İyi Tahsis Edin

Takımlar ve ekip üyelerinizi atayın. Tasarımcıların aynı anda farklı yerlerde bulunan birden fazla proje üzerinde çalışmasına izin verin.

Kişisel Toplantıları Veya Ekiplerin Birlikte Bulunma Durumunu En Aza İndirin

Seyahat masraflarını düşürmeye ve ekip üyeleri için daha fazla iş-yaşam dengesini desteklemeye yardımcı olun.

Ücretsiz Deneme Yapın

Açık standartlar ve iş akışlarını baz alan, yapı tasarımında, uygulamasında ve işletilmesinde işbirliği esası kullanılmasına evrensel bir yaklaşımdır.

TOP