Akıllı araçlar, daha iyi bir hikaye anlatımı.

Premiere Pro; film, TV ve web için sektör lideri video düzenleme yazılımıdır. Yaratıcı araçlar, diğer uygulamalar ve hizmetlerle entegrasyon ve Adobe Sensei'nin gücü, çekimleri şık filmlere ve videolara dönüştürmenize yardımcı olur. Premiere Rush ile yeni projeleri dilediğiniz aygıtta oluşturabilir ve düzenleyebilirsiniz.

Yaratıcı iş akışınıza odaklanın.

Adobe Sensei ile desteklenen otomatik araçlarla zamandan tasarruf ederek hikayenize odaklanabilirsiniz. Entegre iş akışları, çalışmalarınızı zaman çizelgenizi terk etmeden güzelleştirmenizi sağlar.

Her kamera. Her format. İstediğiniz platformda çalışın.

Premiere Pro video düzenleme yazılımıyla çekimlerinizi, 8K'dan sanal gerçekliğe kadar istediğiniz formatta düzenleyebilirsiniz. Yerel dosya desteği, hafif proxy iş akışları ve daha hızlı ProRes HDR, mobil iş istasyonlarında bile medya öğelerinizle dilediğiniz şekilde çalışmanızı sağlar.

Diğerleriyle uyum halinde.

Premiere Pro; Photoshop, After Effects, Audition ve Adobe Stock gibi diğer uygulamalar ve hizmetlerle sorunsuz şekilde çalışır. After Effects'ten bir Hareketli Grafik şablonu açın, şablonu Adobe Stock'tan özelleştirin veya yüzlerce üçüncü taraf uzantısıyla entegrasyon sağlayın.

Video düzenlemede yeni misiniz?

Premiere Pro, tüm aygıtlarda çalışan hepsi bir arada uygulama Premiere Rush ile birlikte gelir. Telefonunuzda çektiğiniz ve düzenlediğiniz filmleri, mobil aygıtınızdan veya masaüstü bilgisayarınızdan sosyal medyada paylaşın. Dilerseniz Premiere Rush dosyalarını daha da geliştirmek için Premiere Pro'da açın.

Yeniliklerle neler yapabileceğinizi görün.

Premiere Pro, düzenli olarak sunulan yeni özelliklerle sürekli gelişiyor. Bu sayede harika videoları hiç olmadığı kadar hızlı ve kolay bir şekilde oluşturabilirsiniz. Üstelik Creative Cloud üyeliğiniz sayesinde güncellemelere kullanıma sunulduğu anda erişebilirsiniz.

Altyazıları otomatik olarak oluşturun

Adobe Sensei tarafından desteklenen otomatik transkript oluşturma sayesinde söylenen sözcükleri kolayca altyazılara dönüştürün. Etkileşimi ve erişilebilirliği artırmak için altyazı ekleyip düzenleyin. Artık 12 dilde kullanılabilir.

Videolarınızı otomatik olarak yeniden biçimlendirin

Otomatik Yeniden Kareleme; kare, dikey ve 16:9 formatlarda veya 4K çözünürlükte önemli içeriği kare içinde tutan akıllı yeniden kareleme sayesinde iş akışınızı hızlandırır ve çekiminizi sosyal medya için optimize eder.

Eğri ayarlamalarında varsayımlara yer vermeyin.

Lumetri Color araçlarıyla, her bir eğri eşlenmiş değerler bulunan iki eksene sahip olur. Böylece seçmeli renk degradeleri kolay ve doğru bir şekilde oluşturulabilir.

Adobe Stock Ses ile zamandan tasarruf edin

Video oluşturma artık daha kolay. Adobe Stock ses müzik parçalarını doğrudan Premiere Pro'nun içindeki Temel Ses panelinden bulun, önizleyin, lisanslayın ve indirin.

Premiere dünyasını keşfedin.

TOP