Hayal gücünüzün sizi götürdüğü yere gidin.

Fotoğraf düzenleme ve birleştirmeden dijital boyama, animasyon ve grafik tasarıma kadar her şeyi Photoshop'ta yapabilirsiniz. Masaüstü ve iPad'de fikirlerinizi hayata geçirin. Yapay zekanın gücüyle görüntüleri sihirli bir şekilde dönüştürün. Yeni beceriler edinin ve projelerinizi canlı yayın ile paylaşın. En son sürümümüz sayesinde Photoshop her zamankinden daha hızlı, daha akıllı ve daha kolay.

Rötuş yapın. Değiştirin. Remiks uygulayın. Dikkat çekici hale getirin.

Portreleri öne çıkarın ve ifadeleri daha etkileyici hale getirin. Gökyüzünü tek bir tıklatmayla değiştirin. Nesneleri kaldırın, rötuşlayın ve yeniden renklendirin. Güçlü düzenleme araçları ve sihirli efektler oluşturan yeni akıllı özelliklerle görüntüleri sanat eserlerine dönüştürebilirsiniz.

Fotoğrafları hayal gücünüzün doruklarına taşıyın.

Tek tıklatmayla seçim, kolay maskeleme ve neredeyse sınırsız katmanlarla fotoğraf makinenizin yakalayamayacağı şeyleri hızla oluşturabilirsiniz.

Birbirinden mükemmel bin fırça.

Binlerce özel fırça ile boyayın ve çizim yapın ya da kendi fırçalarınızı oluşturun. Photoshop dünyanın en büyük koleksiyonunu parmaklarınızın ucuna getiriyor.

Göz alıcı grafik tasarım projeleri için favori aracınız.

Posterler, ambalajlar, banner'lar ve web sitelerine kadar her türlü grafik tasarım projesi Photoshop ile başlar. Tamamen yeni görüntüler oluşturmak için fotoğrafları, grafikleri ve metinleri birleştirin. Tek tıklatmayla öznelerinizi seçin. Tasarım projelerini geliştirmek için renk ve efektlerle oynayın.

Yeniliklerle neler yapabileceğinizi görün.

Photoshop'u kullanmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Adımları basitleştirmek ve zamandan tasarruf sağlamak için düzenli olarak yeni özellikler sunulmaktadır. En son güncellemelerden bazılarına göz atın.

Photoshop dünyasını keşfedin.

TOP