Render’a Hayat Verin

Lumion, Etkileyici Görüntüler, Videolar ve Panoramalar Oluşturmayı Basit ve Eğlenceli Hale Getiren Render Yazılımıdır.

Lumion, mimarlara özel, dünyanın en hızlı 3D render yazılımıdır. Saniyeler içerisinde, CAD modellerinizi bir videoya veya foto gerçekçi çevreler ve sanatsal dokunuşlarla görsellere dönüştürebilirsiniz.

Modelinizi Revit, 3ds Max, SketchUp, AutoCAD, Rhino, Cinema 4D, Allplan veya ArchiCAD’den, ve pek çok diğer modelleme programından aktarın, ve Lumion tasarımlarınıza gerçekçi peyzaj elemanları, stil efektleri, içerik ve binlerce kütüphane obje ve malzemesi ile hayat versin.

Eğitime ihtiyacınız olmadan, sadece 15 dakika içerisinde, son derece hızlı bir şekilde kaliteli görseller, animasyonlar ve 360 panoromik görüntüler oluşturabilirsiniz.

Dünyanın En Büyük 100 Mimarlık Şirketinden 72‘sinin Lumion’u Tercih Ettiğini Biliyor Muydunuz?

Lumion Nedir?

Lumion, projelerinizin gerçek hayattaki deneyimlere ve duygulara nasıl dönüşeceğini anlatmanızı kolaylaştıran bir mimari render yazılımıdır.

Neden Lumion?

Sezgisel araçlar, özellikler ve geniş bir içerik kütüphanesiyle, iç ve dış mekan projelerinizi, peyzaj çalışmalarınızı ve kentsel tasarımlarınızı hızlı ve kolay bir şekilde resim, video veya VR olarak görselleştirmenizi sağlar.

Lumion’u Nasıl İndirebilirim?

Lumion’u online olarak satın alabilir, çoklu alımlar için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Lumion öğrenciler için ücretsizdir. Öğrenciliğiniz süresince her yıl ücretsiz yenileyebilirsiniz. Ayrıca ücretsiz olarak indirip deneyebilirsiniz.

Render Beklemek için Daha Az, Tasarlamak İçin Daha Fazla Zaman!

Render, bir zamanlar yavaş ve zahmetli bir süreçti. Lumion ile her şey değişti.

Bir CAD modelinin aktarılmasından, etkileyici sunumlar elde edilmesine geçen süreç, artık sadece bir kaç saat içerisinde tamamlanabiliyor. Ve çalışırken bir görseli güncelleştirmeniz gerekirse, modelinizi yeniden bağlayın, ayarları düzenleyin ve dakikalar içerisinde müşterinize tamamen yeni bir alternatifi sunun.

Gerçek ortamlarda tasarım yapmanızı sağlayacak şekilde, LiveSync ile, modelleme ve görselleştirme işlemini eş zamanlı gerçekleştirebilirsiniz.

Lumion’u Dakikalar İçinde Öğrenin

Hazırladığımız Türkçe eğitim filmleriyle herhangi bir mimar veya tasarımcı, Lumion kullanmaya başlayabilir ve tek kare görseller, videolar ve 360 derece panoramalar oluşturabilir.

TOP