İster çalışma masanızda, ister hareket halindeyken.

Lightroom; fotoğraflarınızı tüm aygıtlarda oluşturmak, düzenlemek, organize etmek, saklamak ve paylaşmak için ihtiyacınız olan her şeyi sunan bulut tabanlı bir hizmettir.

Her yerde düzenleme.

Kaydırıcılar ve hazır ayarlar gibi kullanımı kolay araçlar, istediğiniz gibi görünen fotoğraflar oluşturmanızı sağlar. Mobil aygıtınızda, web'de veya masaüstünde çalışmaya başlayın. Düzenlemeleriniz diğer her yere otomatik olarak uygulanır. 20 GB, 1 TB veya daha fazla alana sahip bulut depolama, dilediğiniz yerden kitaplığınıza erişebilmenizi sağlar.

Profesyonellerden hazır ayarlar.

Doğrudan Lightroom aboneliğinizde profesyonel fotoğrafçıların oluşturduğu çok sayıda premium hazır ayara erişin. Nostaljik ve fütüristik gibi çeşitli stillerin yanı sıra her cilt tonuna özel portre hazır ayarlarını yalnızca tek dokunuşla uygulayın.

Kristal netliğinde ayarlamalar.

Fotoğrafların piksel boyutunu dört katına çıkarırken netliği ve tüm ayrıntıları koruyan yapay zeka destekli Süper Çözünürlük ile görüntülerinizin kalitesini geliştirin.

Daha akıllı organizasyon.

Kuzeninizin fotoğraflarını veya deniz kenarına yaptığınız o harika gezide çektiğiniz fotoğrafları mı arıyorsunuz? Adobe Sensei makine öğrenimi, bir fotoğraf bulmak veya albüm oluşturmak için kişileri ve temaları tanır.

Yeniliklerle neler yapabileceğinizi görün.

Lightroom'daki en yeni özelliklerin tümünü keşfedin.

İş birliğine dayalı düzenleme

Lightroom'daki paylaşılan albümler, başkalarını görüntülerinizi düzenlemek üzere davet etmeyi kolaylaştırır.

Uygulama içi eğitimler

Lightroom'un masaüstü ve mobil sürümündeki etkileşimli eğitimler, uygulamadan çıkmanıza gerek kalmadan yeni becerilerde uzmanlaşmanızı sağlar.

Topluluktan ilham alma

En sevdiğiniz fotoğrafçıları takip edin ve Keşfet akışındaki düzenlemelerini inceleyerek kendinizi geliştirin.

iPad'de Photoshop entegrasyonu

Bir görüntüyü Lightroom'dan iPad'de Photoshop'a gönderip tekrar geri alarak fotoğraflarınızı dönüştürün.

Lightroom dünyasını keşfedin.

TOP