Ingenico IDE 280

Ingenico IDE 280 Tüm ödeme türlerini destekler. POS ve yeni nesil yazarkasa birarada. Kullanıcı dostu, Üstün performans, Kesintisiz haberleşme, Ortak POS, İster PINPAD ile ister PINPAD'siz.

Ingenico MOVE 5000F

Dünyanın en küçük ve en hafif terminallerinden biri olan Ingenico Move 5000F günlük kullanım için tasarlanmıştır. Arkadan aydınlatmalı tuşları ve mükemmel renklere sahip, kolay okunabilir 3,2" geniş LCD ekranıyla PIN girişi ve menü seçimleri son derece kolaydır. Büyük tuşları ve görsel ikazları ile PIN giriş hatalarını en aza indirerek işlemleri kolaylaştırır.

Ingenico PINPAD

PIN girişi özelliği sunan masaüstü Ingenico PINPAD ile işlemler artık daha hızlı. En Yüksek Güvenlik Seviyesi, PIN Girişi, Kullanıcı Dostu Arayüz, Kolay Bağlantı Özelliği.

Ingenico PINPAD Temassız

PIN girişi ve temassız ödeme özellikleri sunan masaüstü Ingenico PINPAD TEMASSIZ ile işlemler artık daha hızlı. En Yüksek Güvenlik Seviyesi, PIN Girişi ve Temassız Ödeme, Kullanıcı Dostu Arayüz, Kolay Bağlantı Özelliği.

Biz eski bilgisayar grafik artistleri olarak, bir rendercıyı başarılı kılanın sadece çıktı kalitesi ve hızının olmadığını biliyoruz. İşte bu yüzden Corona Renderer’ın, hem sizi hem de renderlarınızı hızlandıran işakışlarınızı ivmelendirmek için birçok güçlü araçları bulunuyor!

TOP