Dikkat çeken mizanpajlar. Sadece InDesign ile.

Adobe InDesign, basılı ve dijital ortamlar için sektörde önde gelen bir mizanpaj ve sayfa tasarım yazılımıdır. Dünyanın önde gelen font tasarımcılarından ve Adobe Stock'taki görsellerden gelen tipografik öğelerle muhteşem grafik tasarımlar oluşturun. İçerikleri ve geri bildirimleri PDF formatında hızla paylaşın. Adobe Experience Manager ile üretimi kolayca yönetin. InDesign kitaplar, dijital dergiler, e-kitaplar, etkileşimli PDF'ler ve daha pek çok içerik oluşturmak için ihtiyacınız olan her şeyi sunuyor.

Yeniliğin 20 yılı.

InDesign 1999'da ilk kez piyasaya sunulduğunda yayıncılık sektöründe yeni bir sayfa açıldı. Uygulama; OpenType fontları, saydamlık özellikleri ve bulut tabanlı iş birliği desteğiyle tasarımı ileriye taşıdı ve milyonlarca kişi bugün de InDesign ile muhteşem şeyler yapmaya devam ediyor.

Dijital yayınlar. Göz kamaştıran etkileşimler.

Sesler, videolar, slayt gösterileri ve animasyonlar ile dikkat çeken dijital dergiler, e-Kitaplar ve çevrimiçi etkileşimli belgeler oluşturun. InDesign, tasarım öğelerinizi kolaylıkla yönetmenizi ve her türlü formatta hızla sürükleyici deneyimler sunmanızı sağlıyor.

Ekibinizi bir arada tutun.

İş birliği için tasarlanan araçlarla daha hızlı tasarımlar yapın. Paragraf, Karakter veya Nesne Stilleri ile değişiklikleri hızla gerçekleştirin. Tasarımlarınızı web'de paylaşarak veya PDF üzerinden geri bildirim almak için dosyaları paylaşarak incelemeleri kolaylaştırın. Uygulama, Adobe Creative Cloud ve Experience Manager ile entegre çalışarak projeleriniz genelinde içerik, font ve grafik paylaşabilmenizi sağlar.

Baskı alanında yankı uyandırın.

Yazı malzemelerinden el ilanlarına, posterlerden broşürlere, yıllık raporlardan dergi ve kitaplara kadar her şeyi tasarlayın. Profesyonel mizanpaj ve dizgi araçlarıyla şık tipografi, zengin grafikler, görüntüler ve tablolar içeren çok sütunlu sayfalar oluşturabilirsiniz.

Yeniliklerle neler yapabileceğinizi görün.

InDesign'a sürekli olarak yeni özellikler ekliyoruz, Creative Cloud üyeleri bu özellikleri piyasaya sunuldukları anda edinebilirler. İşte en son güncellemelerden bazıları:

Geliştirilmiş İnceleme İçin Paylaş

Doğrudan InDesign'ın içinde incelemek ve geri bildirimleri yönetmek için tasarımlarınızı hızlıca web'de paylaşın. İnceleyenler yorum eklemek, metni değiştirmek ve vurgulama ile metnin üstüne çizme gibi özellikler eklemek için metinleri seçebilir.

Özne algılamalı metin sarma

Metin Sarma özelliği şimdi görüntülerinizin içindeki özneleri otomatik olarak algılayarak metni daha hızlı bir şekilde sarabilir.

Kolay renk konumu

Markanın tutarlı olması ve baskı için renk doğruluğunun sağlanması için tüm nesne türlerindeki renkleri hızlıca bulun ve değiştirin.

HSB desteği

Şimdi InDesign'da Renk Seçici, Renk paneli ve Yeni Renk Örneği iletişim kutusu dahil olmak üzere renk değerlerinin ayarlanabileceği her yerde HSB değerleri oluşturabilir veya seçebilirsiniz. Renk değerlerini RGB'ye çevirmeniz gerekmez.

Adobe Fonts otomatik etkinleştirme

Eksik font sorununa veda edin. InDesign artık Adobe Fonts'taki mevcut tüm fontları otomatik olarak bulup etkinleştirir.

InDesign dünyasını keşfedin.

TOP