Illustrator her yerde.

Sektör standardı vektörel grafik yazılımı, web ve mobil grafiklerden logolara, simgelerden kitap illüstrasyonlarına, ürün ambalajlarından reklam panolarına kadar her şeyi oluşturmanıza olanak tanır. Illustrator'ın sunduğu özgürlüğü ve esnekliği şimdi de masaüstü ve iPad'de deneyimleyin.

Çizimler, Logolar, Metin, Tümü mükemmel şekilde ölçeklenebilir.

Şekilleri ve renkleri, logo ve simgelere dönüştürün. Tipografi oluşturun, serbest çizim yapın, grafikleri izleyin ve yeniden renklendirin. Illustrator, vektör tabanlı olduğundan çalışmanızı bir stadyum boyutuna ölçeklediğinizde bile canlı kalır.

İçeriği masaüstünde ya da bir dağ başında oluşturun.

Masaüstünde, iPad'de, hatta çevrimdışı olarak çalışın. Tüm dosyalarınız bulut ile senkronize edilir, böylece dilediğiniz zaman kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Adobe Sensei ile daha ileriye daha hızlı gidin.

Adobe Sensei AI ile desteklenen özellikleri kullanarak daha akıllı tasarımlar oluşturun. Bir fotoğraftaki renkleri otomatik olarak ayıklayıp tasarımınıza ekleyin, elle çizilen bir eskizi otomatik olarak izleyip bir vektör grafiğine dönüştürün ve yapabileceğiniz çok daha fazla şeyi keşfedin.

Yeniliklerle neler yapabileceğinizi görün.

Kusursuz içerikler oluşturup bunları kontrol edebilmeniz için sürekli olarak Illustrator'a yeni özellikler ekliyoruz. Üstelik Creative Cloud üyeliğiniz sayesinde bu yeni özelliklere kullanıma sunulduğu anda erişebilirsiniz.

Bulutta daha güçlü belgeler

Otomatik olarak kaydedilen bulut belgeleriyle tüm versiyonları takip edin ve bunlara çevrimdışı olarak bile her yerden erişin.

İş birliğine dayalı düzenleme

Başka kişilerin Illustrator belgenizi düzenlemesine izin vermek için bir bağlantı paylaşın. Büyük dosyalar göndermeye gerek kalmadan tüm düzenlemeleri tek bir belgede toplayın.

Tek tıkla desenler

Nesneleri anında tekrarlayın. Ayna görüntüler oluşturun veya resmi, radyal ya da ızgara deseninde tekrarlayın. Ardından, deseni daha da iyileştirmek için aralığı değiştirin.

İyileştirilmiş glif yaslama

Metin ve diğer nesneleri mükemmel bir şekilde konumlandırmak artık daha kolay. Satır taban çizgisi, x yüksekliği, hatta bir glifin açılı parçası gibi önemli noktalara yaslayın.

Illustrator dünyasını keşfedin.

TOP