Tuvalinize dokunun.

Şimdi iPhone'lar da dahil olmak üzere en yeni dijital kalemler ve dokunmatik aygıtlar için geliştirilen Adobe Fresco, dünyanın en büyük vektör ve raster fırça koleksiyonunu, çığır açan canlı fırçalarla bir araya getirerek tamamen doğal bir boyama ve çizim deneyimi sunuyor. Çizim ve boyama keyfini keşfetmek (veya yeniden keşfetmek) isteyen herkes için eksiksiz bir dijital boyama araçları setidir.

Mükemmel fırçalar.

Dokunuşlarınızla hayat bulacak sulu ve yağlı boyalar ile çalışın ve aynı tuvalde vektör ve raster fırçalar kullanın. Adobe Fresco; Adobe Photoshop ve ünlü usta Kyle T. Webster tarafından oluşturulan binlercesi dahil olmak üzere size dünyanın en büyük ve en gelişmiş fırça seçeneklerini sunar.

Tıpkı gerçek bir fırça gibi görünen, hissettiren ve işlev gören canlı fırçalar ile Adobe Sensei'nin gücünden faydalanın. Gerçekçi sulu boyalar ile çalışın. 3B efekt elde etmek için yumuşak yağlı boyaları tuvaliniz üzerinde karıştırarak boyanızı kalınlaştırın.

Sanat eserleri. Artık fazla uğraş gerektirmiyor.

Temel illüstrasyon araçlarını, Wacom tabletler ve iPad gibi dijital kalemler ve dokunmatik aygıtlar ile daha iyi ve hızlı şekilde çalışacak hale getirdik. Kolay bir şekilde bir katmanın parçalarını ayırın ve seçimleri maskelere dönüştürün. Kullanıcı arabirimini özelleştirin. Ayrıca, dikkat dağıtan unsurları ortadan kaldırmak için tam ekran modunda çalışın.

Bütün dünya sizin stüdyonuz.

iPad veya iPhone'unuzda başladığınız projeyi masaüstü bilgisayarınızda tamamlayın. Çalışmalarınızın tümü otomatik olarak bulutla senkronize edilir ve PSD'leriniz tüm aygıtlarda aynı kalır. Ayrıca, Creative Cloud entegrasyonu sayesinde fırçalarınız, fontlarınız, Adobe Stock ve Kitaplık varlıklarınız yalnızca birkaç tıklatma veya dokunma kadar yakınınızdadır.

iPad'de Photoshop ile Fresco'yu bir adım öteye taşıyın.

Adobe Fresco ve iPad'de Photoshop, birbirleri için yaratılmıştır. Görüntülerinizi birleştirmek, çalışmalarınızı rötuşlamak, metin eklemek ve katmanlar oluşturmak için bu uygulamaları birlikte kullanın. Projeleriniz üzerinde iki uygulamayı da kullanarak çalışabilirsiniz. Çevrimiçi olduğunuzda tüm çalışmalarınız buluta otomatik olarak kaydedilir.

Yeniliklerle neler yapabileceğinizi görün.

Adobe Fresco, düzenli olarak sunulan yeni özelliklerle sürekli olarak iyileştirilmektedir. İşte en son güncellemelerden bazıları:

Kırpma maskeleri

Katmanları birlikte kırparak ve bir katmanı maske olarak kullanarak şekil veya illüstrasyon sınırları içinde kolaylıkla dokular, renkler, desenler ve diğer görsel öğeler ekleyin.

Katman sınırı yok

Yeni fikirler keşfetmek ve efektler, karıştırma modları, saydamlık ve renklerle farklı denemeler yapmak için katman sınırı olmadan çizim yapın.

Çizim yardımcıları

Çizgilerinizi şeklin içinde tutmak için bir dairenin, karenin veya çokgenin sınırları üzerinden geçerek, dışında tutmak için ise çevresini takip ederek çizim yapın.

Metin katmanı desteği ve Adobe Fonts

Metin katmanları ekleyerek ve düzenleyerek metin ile tasarım yapın. Ücretsiz bir Adobe Fresco planıyla kendi fontlarınızı veya Adobe Fonts'taki ücretsiz teklifleri kullanın ya da ücretli bir planla Adobe Fonts'taki her şeye sahip olun. (Yalnızca iPhone ve iPad.)

Fresco dünyasını keşfedin.

TOP