3ds Max, Cinema 4D ve Diğer Platformlar için Yeni Geliştirilmiş Yüksek Performanslı Render Yazılımı.

Corona Renderer prodüksiyon renderlarında yüksek kaliteli, fiziksel bölgeye göregölgeleme yapar. Bütün özellikler Autodesk 3ds Max’in içine sıkı sıkıya entegre olurlar.

Kullanım Kolaylığı

Kimse kendine “3B Teknikeri” demez – haklı olarak herkes kendine 3B artisti der ve bu da, yaratıcılığınızı engellememesi için araçlarınızın mümkün olduğunca görünmez olması gerektiği anlamına gelir

Corona Renderer en kolay öğrenilen render motorlarından biridir. Kurulumu, “render”ı basmak kadar kolaydır! Çoğu yeni kullacı Corona Renderer’ı sadece bir günde öğrenecek ve sonraki birkaç günde ona aşık olacaktır.

Corona Renderer’daki misyonumuz kullacıları teknik ve doğal olmayan süreçlerden kurtarmaktır. Artistlerin vizyonlarına odaklanabilmeleri için, gereksiz teknik ayarları çıkararak veya saklayarak, sürekli olarak yaratıcı süreci kolaylaştırmaya çalışıyoruz. Elkitabından çalışma ve örnek yaparak çalışma devri bitti. Sadece render’a basin ve Corona’nın sihrini göstermesine izin verin.

Render Kalitesi

Corona Renderer kaliteden ödün vermeden, tahmin edilebilir, güvenilir ve fiziksel olarak inandırıcı sonuçlar verir. Gerçekçi aydınlatma ve malzemeler hemen sizindir.

Forum ve Gallery bölümlerimizde Corona Renderer’ın üretebileceği kaliteyi gösteren harika örnekler bulabilirsiniz. Arkasındaki teknoloji hakkında daha fazla bilgi isterseniz, okumaya devam ediniz!

Hız & İnteraktivite

Hız her üretim ortamında önemli bir etkendir ve render yapan kişi mümkün olan en kısa sürede sonuca ulaşmalıdır.

Sonuç olarak, biz hıza bağımlıyız! Kod yazarken milisaniye kazanmanın peşinden gitmeyi severiz ve akıllı algoritmalar yaratmaya odaklanarak kullanıcıları pahalı donanım almaya zorlamadan ayrıştırma ve render sürelerini azaltmanın yollarını ararız. Her sürümde, yeni özellikler katmanın yanında mümkün olduğunca render hızını arttırmaya dikkat ederiz.

Corona Renderer Intel Embree Ray Tracing Kernels kullanır, –GPU’nun sınırlamaları olmadan, sadece Corona GPU render motorları kadar hızlıdır –CPU tabanlı çözümler sunar…

Maddi Olarak Uygunluk

Baştan itibaren işleri farklı yapma lüksümüz vardı ve sadece ürün geliştirmede değil, lisanslama planlarımızı oluştururken de bundan faydalandık.

İki basit amacımız var:

  1. Corona Renderer’ı mümkün olduğunca çok kullanıcı için maddi olarak ulaşılabilir kılmak
  2. Corona Renderer’ın gelişimi için gerekli kaynağı güvenceye almak böylelikle sürekli gelişimini sağlamak

Güçlü İşakışı Araçları

Biz eski bilgisayar grafik artistleri olarak, bir rendercıyı başarılı kılanın sadece çıktı kalitesi ve hızının olmadığını biliyoruz. İşte bu yüzden Corona Renderer’ın, hem sizi hem de renderlarınızı hızlandıran işakışlarınızı ivmelendirmek için birçok güçlü araçları bulunuyor!

Esneklik

Corona Renderer son derece esnektir. Bir yandan gerçekçiliği hedeflerken bir yandan da müşterilerinizin beklediği sonuçları elde etmek için fizik yasalarını “bükmenin” ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. Sanatçılığınızı özgür bırakmak için Corona tam istediğiniz etkiyi yaratmanıza olanak veren birçok gerçekçi realty hacks destekler!

Malzemeler

Corona malzemeleri için tasarım hedefimiz, onları yerine göre ayarlanabilir yapmak ama aynı zamanda sezgisel, esnek, ve örnekleme değerleri ve diğer kafa karıştırcı parametreleri ayarlamadan kolayca yerleştirilebilir kılmaktır. Ayrıca 10 veya 20 değişik malzeme çeşidi arasından seçmek zorunda kalmayacak, bütün bunları bir tek Corona Material kullanarak yapabileceksiniz.

Dağıtımlı Render Alma

Birden çok bilgisayarla render almak Corona Renderer ile kolay hale geldi. Kendi dağıtımlı render sistemi vardır, ve ayrıca 3ds Max’ın yerli Blackburner ve Thinkbox’ın Deadline render çiftliği yönetim sistemleri ile uyumludur. Alınan her Corona Renderer lisansı (Öğrenci Lisansı haricinde) 3 ilave render nod’u içerir, böylece render sürelerini azaltmak için birden çok bilgisayarı kullanabilirsiniz.

Gururla CPU Tabanlı

Corona Renderer’ın özel bir donanıma ihtiyacı yoktur. CPU’u kullanır ve geçmiş 10 sene içinde Intel veya AMD’nin ürettiği herhangi bir işletim sistemi üzerinde çalışabilir.

Sadece render’a basin ve Corona’nın sihrini göstermesine izin verin.

Corona Renderer prodüksiyon renderlarında yüksek kaliteli, fiziksel bölgeye göre gölgeleme yapar. Bütün özellikler Autodesk 3ds Max’in içine sıkı sıkıya entegre olurlar.

TOP