CorelDRAW Graphics Suite 2021 (Windows)

Windows için grafik tasarım yazılımı

Limitiniz gökyüzü!

Üretim ve mühendislikten tabela üretimi, pazarlama ve daha fazlasına, CorelDRAW Graphics Suite, dünya çapında çeşitli tasarımcı, endüstri ve işletmeler tarafından beğeniliyor.

Marka yönetimi ve pazarlama

Reklam ve yayıncılık alanında çalışan yaratıcı profesyonellerden kurum içi pazarlama malzemeleri üreten küçük işletmelere kadar çeşitli yelpazedeki kullanıcılar için CorelDRAW Graphics Suite, öne çıkan marka kimliği materyallerinden çekici satış araçlarına kadar her şeyi yaratacak araçlara sahiptir.

Açık hava reklamcılığı ve geniş format baskı

Açık hava reklamcılığı ve baskı sektöründeki profesyoneller, güçlü bir renk yönetimi motoru ve üstün baskı öncesi araçlarına sahip olması sayesinde, çeşitli baskı çıktıları için sanat eserleri yaratmak üzere CorelDRAW’a güveniyor.

Giyim ve tekstil

İster ekran baskısı isterse nakış, doğrudan giysiye baskı veya giyim işinde olun, CorelDRAW Graphics Suite, moda endüstrisi için tasarımlar tasarlamak ve üretmek için ihtiyacınız olan tüm araçlara sahiptir.

Perakende ve e-ticaret

İster satış noktası promosyonları tasarlıyor olun isterse bir çevrimiçi mağazayı geliştirmek için varlıklar yaratıyor olun, CorelDRAW Graphics Suite ticaret profesyonellerini web ve baskı için özel araçlarla donatır.

Planlar, haritalar ve şemalar

CorelDRAW, ürün ve parça illüstrasyonları, diyagramlar, şemalar ve diğer karmaşık görseller oluşturmak için tasarlanan hassas araçlarıyla, mühendislik, imalat ve inşaat firmalarında güvenilir bir isimdir. Teknik belgeler hazırlamak, ayrıntılı çizimleri incelemek ve yayınlamaya yönelik eksiksiz bir özel araçlar paketi için, teknik iletişim uzmanları CorelDRAW® Technical Suite’i seçiyor.

İllüstrasyon ve güzel sanatlar

İllüstratörler ve sanatçılar, klasik sanat uygulamalarını CorelDRAW’ın en son teknoloji vektör çizim teknolojisiyle birleştirerek güzel ve sofistike sanat eserleri oluşturabilirler.

Esnek tasarım uzayı

Sayfalarınızın ve varlıklarınızın kontrolünü size veren yeni iş akışlarıyla, fikirlerinizi rekor sürede çıktıya dönüştürün.

Çoklu sayfa görüntüleme

Projenizin tüm dijital varlıklarını tek bir görünümde görüntüleyin, yönetin ve düzenleyin - yaratıcılık için yepyeni bir oyun alanı! Nesneleri sayfalar arasında akıcı bir şekilde hareket ettirin, tasarımları yan yana karşılaştırın ve istediğiniz gibi düzenlemek için sayfaları serbestçe hareket ettirin.

YENİ!

ABONELİĞE ÖZEL

Dinamik varlık yönetimi

Etkileyici yeni varlık yönetimi iş akışı sayesinde her zaman en güncel varlıklarla çalıştığınızdan emin olun. Sembolleri projeler arasında ve ekiplerle paylaşarak, siz veya başkaları tarafından değişiklik yapıldığında güncellemeleri senkronize ederek, tasarım varlıkları için tek bir gerçek kaynak oluşturun.

YENİ!

ABONELİĞE ÖZEL

Zaman kazandıran tipografi

Corel Font Manager’da binden fazla Google Fonts ailesine doğrudan erişerek, tipografi oluşturma adımlarını kolaylaştırın. Kullanmak istediğiniz yazı tiplerini yüklemek zorunda kalmadan, bir dizi yeni değişken yazı tipi içeren Google Yazı Tipleri kitaplığına zahmetsizce göz atın, arama yapın ve önizleme yapın.

YENİ!

Aşamalı görüntü düzenleme

Görüntüleri daha az adımda iyileştirmek için özel olarak tasarlanmış güçlü yeni fotoğraf düzenleme özellikleriyle, sevdiğiniz şeyler için emek harcamayın.

Yeniden Tasarlanan Ayarlamalar iş akışı

Tahribatsız, gerçek zamanlı ve bağlama duyarlı görüntü ayarlamalarını uygulamak için Corel PHOTO-PAINT’te tamamen dönüştürülmüş Ayarlamalar iş akışını kullanın.

YENİ!

ABONELİĞE ÖZEL

Yeni nesil işbirliği

Yeterince boşa harcanan zaman! Uzaktan çalışmanın yeni normalimiz haline geldiği dönemde, meslektaşlarınız ve müşterilerinizle bağlantıda kalın.
*Katkıda bulunan bir veya daha fazla kişiden gerçek zamanlı yorumları ve ek açıklamaları, doğrudan paylaşılan CorelDRAW tasarım dosyanızın içinde toplayın.
*Sezgisel yeni proje kontrol paneli, bulut dosyalarını depolamayı, düzenlemeyi ve paylaşmayı çocuk oyuncağı haline getirir.
*Gelişmiş Yorum penceresi, yorumlarını arama olanağı sayesinde filtrelemeyi kolaylaştırır.

Baskı veya web için tasarlayın

Her seferinde kusursuz yayın ve çıktı sunan baskı veya web için saf hassasiyet sayesinde sınırsız tasarımı deneyimleyin.
* Baskı öncesinde renklerinizin doğru olduğundan emin olarak, farklı medyalarda renk tutarlılığını yönetin.
* Sıradışı web grafiği araçları ve hazır setleriyle çekici web sitesi içerikleri oluşturun

Windows için tasarlandı.

Kalem

Wacom tabletleri ve aygıtlarının yanısıra Microsoft Surface gibi Windows Real-Time Stylus kalem uyumlu tabletlerle hızlı ve verimli çalışın.

Touch

Dokunma veya kalemle hızlı ayarlamalar yapın. Touch çalışma arayüzü, sadece en sık kullandığınız araç ve komutları görüntüleyerek çizim pencerenizin boyutunu büyütür, ayrıca tek bir dokunmayla kaydırabilir ve yakınlaştırabilirsiniz.

Dial

Microsoft Surface Dial gibi tekerlek aygıtları için desteğin keyfini çıkarın. CorelDRAW’da dokunma ve tekeri tek başına kullanarak, daha sezgisel bir şekilde çalışın. Klavyenizi bir kenara koyun ve içeriğe dayalı, ekran üzerindeki kullanıcı arayüzünü deneyin.

Etkileyici yaratıcı içerik

CorelDRAW’ın ürün içi Mağazasında bulunan ücretsiz ve premium içerikle yaratıcılık yeteneklerinizi genişletin. Tasarımlarınızı bir sonraki seviyeye taşımak için indirilebilir fontları, dolguları, vektörleri, yaratıcı şablonları ve daha fazlasını keşfedin.

Çok daha hızlı şekilde CorelDRAW ustası olun

Kapsamlı bir yararlı öğrenme kaynağı kütüphanesiyle daha çabuk başarılı olun.

Sürüm Karışılaştırması

Ana Uygulamalar

 • CorelDRAW® – Vektörel illüstrasyon ve sayfa tasarımı
 • Corel® PHOTO-PAINT™ – Görüntü düzenleme ve piksel temelli tasarım programı
 • Corel® Font Manager – Font arama ve yönetim aracı
 • PowerTRACE™ – Yapay zeka gücüne sahip, biteşlemden vektöre dönüştürme (CorelDRAW uygulamasının parçası olarak)
 • CorelDRAW.app™ – Web tarayıcı üzerinden online vektörel illüstrasyon ve grafik tasarımı
 • CorelDRAW.app™ for iPad – Vektörel illüstrasyon ve grafik tasarımı iPad uygulaması
 • CAPTURE™ – Ekran resmi yakalama aracı
 • AfterShot™ 3 HDR – RAW fotoğraf düzenleyici

İçerik*

 • 7000 clipart, dijital resim ve araç kaplama şablonu
 • 1000 yüksek çözünürlükte dijital fotoğraf
 • 1000’den fazla TrueType ve OpenType font
 • 150 profesyonel şablon
 • 600’den fazla degrade, vektör ve biteşlem dolgu

Sistem Gereksinimleri

 • Windows 10*, 64-bit, son Güncellemelerle
 • Intel Core i3/5/7/9 veya AMD Ryzen 3/5/7/9/Threadripper, EPYC
 • 3+ GB VRAM ile OpenCL 1.2 özellikli ekran kartı
 • 4 GB RAM (8 GB veya fazlası önerilir)
 • Uygulama ve yükleme dosyaları için sabit diskte 4,3 GB boş alan
 • Çok dokunmalı ekran, fare veya tablet
 • 1280 x 720 ekran çözünürlüğü %100 yakınlaştırmada (96 dpi)
 • DVD sürücüsü tercihe bağlı (kutu sürümünün yüklenmesi için)
 • DVD’den yüklerken, 700 MB kadar dosya indirmeniz gerekecek

* CorelDRAW Graphics Suite paketini yüklemek ve etkinleştirmek, bazı yazılım bileşenlerine, online özelliklere ve içeriğe erişmek için İnternet bağlantısı gerekiyor.

* CorelDRAW Graphics Suite 2021, Windows 10’un 2004, 20H2 ve CorelDRAW Graphics Suite 2021’nin yaşam döngüsü sırasında piyasaya sürülebilecek sürümlerini destekler.

TOP