Cinema 4D
YARATICILIK BASİTLİKLE BULUŞUYOR

Cinema 4D gereksinimleriniz için profesyonel bir 3D pakettir. Eğer ileri seviyede 3D grafikler oluşturmak istiyorsanız ancak üst kalitede grafikleri hızla ve kolayca oluşturmak için bir araç setine gerek duyuyorsanız, Cinema 4D sizin için doğru tercihtir. Gelişmiş 3D için tasarlanmakla birlikte, Cinema 4D Studio içerisindeki tüm komutlar, kullanıcı dostu ve sezgisel kullanılabilir olarak tasarlanmıştır. Örneğin, saç gibi 3D efektlerin oluşturulması, Cinema 4D işin büyük kısmını sizin için yaptığından, son derece hızlı ve kolaydır.

KOLAY

3D dünyasında başlangıç, dikkat çekici sonuçları kolayca oluşturabildiğinizde oldukça hızlı olabilir! Cinema 4D’nin sezgisel, kolayca anlaşılan işleyişi ve mantıksal düzenlenmiş arayüzü, yeni başlayanların hızla adapte olmalarına ve kontrolü ele almalarına yardımcı olur. Ve sınırsız sayıda eğitim filmi ve dünya çapında, yüksek yetenekli kullanıcı topluluğu, yeni başlayanların kolayca profesyonel seviyeye ilerlemelerine yardım ediyor.

SEZGİSEL

Cinema 4D kullanıcılarımızın gündelik çalışmalarının temelidir. Bu nedenle yeni özelliklerin sezgisel kullanımı ve kullanıcılarımızın onları nerede bulabileceklerini biliyor olmaları en başından emin olmaya çalıştığımız bir husustur. Cinema 4D arayüzü de, kullanıcıların ihtiyaçlarına göre kolaylıkla kişiselleştirilebilir.

TUTARLI

Cinema 4D’nin tutarlılığı 3D caimasında iyi bilinmektedir. Tüm yeni özellik ve fonksiyonlar, ana sürümden önce kalite güvenliği ekibimiz ve beta test ekibi tarafından ciddi denemelere tabi tutulmaktadır. Düzenli olarak yayınlanan servis paketleri ile, Cinema 4D güncellenir ve işletim sistemleri ve sürücülerdeki gelişmelere hızlıca yanıt verilir!

PROSEDÜREL

Hangi projede çalışıyor olursanız olun, son dakika değişikliklerine karşı daima esnek kalmak önemlidir. Cinema 4D çalışmayı kolay müdahale edilebilir şekilde tutmak için çeşitli seçenekler sunar: parametrik modelleme, prosedürel shader’lar, dokular ve çok daha fazlası. Ve Cinema 4D Take Sistemi, bir sahnenin farklı varyantlarını tek bir dosyada yönetmeniz ve kaydedebilmenizi sağlar!

Cineware for After Effects

CINEMA 4D sahnelerini After Effects CC’nin içerisinde direkt olarak açmanın çok ötesinde, vizyonunuzu elde etmek için kullanabileceksiniz.

Cineware for Illustrator

Yeni Cineware for Illustrator eklentisi ile 3D objeleri doğrudan Adobe Illustrator CC 2017 içerisine ekleyin ve orada düzenleyin.

CINEMA 4D NEDİR?

En basit anlatımla, Cinema 4D, tek kare veya animasyon görüntüler oluşturmak için kullanabileceğiniz bir 3D yazılımıdır. Cinema 4D içerisindeki 4D’nin anlamını merak ediyor olabilirsiniz. Kolay: pek çok kişi için zaman, dördüncü boyuttur. Daha fazla bilgiye aşağıdan erişin…

NEDEN CINEMA 4D?

Eğer bir 3D animasyon yazılımı öğrenmek istiyorsanız, aralarından seçim yapabileceğiniz pek çoğu bulunmaktadır. Ücretsiz olanlardan, binlerce Euroya kadar fiyatları olanlara erişebilirsiniz. Burada, binlerce kullanıcımızın neden Cinema 4D’nin en iyi 3D animasyon çözümü olduğunu düşündükleri üzerine odaklanacağız.

CINEMA 4D TÜRKİYE KULLANICILARI

Cinema 4D

Cinema 4D gereksinimleriniz için profesyonel bir 3D pakettir. Eğer ileri seviyede 3D grafikler oluşturmak istiyorsanız ancak üst kalitede grafikleri hızla ve kolayca oluşturmak için bir araç setine gerek duyuyorsanız, Cinema 4D sizin için doğru tercihtir. Gelişmiş 3D için tasarlanmakla birlikte, Cinema 4D Studio içerisindeki tüm komutlar, kullanıcı dostu ve sezgisel kullanılabilir olarak tasarlanmıştır.

TOP