Adobe Audition. Profesyonel bir ses çalışma istasyonu.

Sektördeki en iyi dijital ses düzenleme yazılımıyla ses efektleri oluşturun,
miksleyin ve tasarlayın.

Ses içeriklerini düzenleyin, miksleyin, kaydedin ve geri yükleyin.

Audition; ses içerikleri oluşturmak, mikslemek, düzenlemek ve düzeltmek için çok parçalı, dalga formu ve spektral görüntüler içeren kapsamlı bir araç setidir. Bu güçlü ses iş istasyonu, video prodüksiyon iş akışlarını ve ses katmanı ekleme sürecini hızlandırmak ve orijinal kalitede sese sahip gösterişli miksajlar sunmak için tasarlanmıştır.

Audition nedir?
Video, podcast ve ses efekti tasarımı için sektördeki en iyi ses temizleme, restorasyon ve hassas kurgu aracıyla tanışın.

Müzik klipleri kaydedin, düzenleyin ve entegre edin.
Adım adım talimatların verildiği bu eğitim, güçlü ses araç seti Adobe Audition'da ve Adobe Audition'ın Adobe Premiere Pro ile arasındaki kusursuz iş akışında sizi yönlendirir.

Seslere canlılık kazandırın.
Bir profesyonel olmasanız bile Essential Sound panelini kullanarak profesyonel kalitede ses çıkışı elde edin.

Podcast oluşturun
Podcast veya diğer herhangi ses projeleri için kayıt, miksleme ve sesli içeriği dışa aktarma hakkındaki temel adımları öğrenin..

Sığacak şekilde remiksleme.
Audition'daki Yeniden Düzenleme aracıyla dilediğiniz şarkıyı istediğiniz süre içine sığdıracak şekilde kolaylıkla ve otomatik olarak yeniden düzenleyin.

Onarma ve geri yükleme
Sesi düzeltme ile ilgili, spektral frekans göstergesi, Tanılamalar paneli, efektler ve diğer özelliklerin kullanımını da içeren en iyi uygulamaları öğrenin

Audition dünyasını keşfedin.

TOP