Animasyonda yepyeni bir çağ.

Hemen her şeyin animasyonunu oluşturun.

Oyunlar, televizyon programları ve web için etkileşimli animasyonlar tasarlayın. Karikatürlere ve bant reklamlara hayat verin. Animasyonlu karalamalar ve avatarlar oluşturun. Ayrıca e-öğrenme içeriklerine ve infografiklere hareket katın. Animate ile birden çok platformda hemen hemen her formatta hızla yayın yapabilir ve izleyicilere herhangi bir ekrandan ulaşabilirsiniz.

Oyununuzu başlatın.

Güçlü illüstrasyonlar ve animasyon araçları kullanarak oyunlar için etkileşimli web ve mobil içerikler oluşturun. Oyun ortamları hazırlayın, başlangıç ekranları tasarlayın ve bunları seslerle bütünleştirin. Animasyonlarınızı genişletilmiş gerçeklik deneyimleri olarak paylaşın. Animate ile varlık tasarımı ve kodlama işlemlerinizin tamamını doğrudan uygulamanın içinde gerçekleştirebilirsiniz

Canlanan karakterler oluşturun.

Gerçek fırça hissi veren Adobe Fresco canlı fırçalarıyla daha etkileyici karakter eskizleri hazırlayıp çizin. Basit kare kare animasyonla karakterlerinize göz kırptırın, konuşturun ve yürütün. Hatta fare hareketi, dokunma ve tıklatma gibi kullanıcı etkileşimlerine yanıt veren etkileşimli web reklam bantları oluşturun.

Tüm platformlarda yayın yapın.

Animasyonlarınızı HTML5 Canvas, WebGL, Flash/Adobe AIR gibi çeşitli platformlara ve SVG gibi özel platformlara dışa aktararak hedef kitlenize masaüstünde, mobil aygıtlarda ve TV'de ulaşın. Kodu doğrudan projelerinize ekleyebilir, hatta kodlama yapmak zorunda kalmadan bile eylemler ekleyebilirsiniz.

Yeniliklerle neler yapabileceğinizi görün.

Animate, düzenli olarak sunulan yeni özelliklerle kalitesini sürekli artırıyor. Üstelik Creative Cloud üyeliğiniz sayesinde bu yeni özelliklere piyasaya sunuldukları anda erişebilirsiniz. En son güncellemelere göz atın.

Gelişmiş donanım

Kolay düzenleme için karakter, donanım ve hareketi tek bir bileşende bir araya getirin ya da her bir parçayı kişiselleştirmek için karıştırın ve eşleştirin.

Hızlı paylaşım ve yayınlama

En sevdiğiniz çıktılarda kompozisyonu sosyal medyada paylaşmak için sadece bir kez tıklatın. Şimdi Twitter, YouTube, Video ve animasyonlu GIF desteğiyle.

Varlık Paneli

Şimdi ses klipleri ve ek animasyonları destekleyen bu panel, daha hızlı çalışmanıza yardımcı olmak için önceden hazırlanmış varlıklar sunar. Çeşitli karakterler, arka planlar, ses donanımları ve hareketli içerik varlıkları arasından seçim yapın.

Uygulamalı eğitim alın

İlk animasyonunuzun temel özelliklerini adım adım ele alan faydalı yeni bir eğitimle daha hızlı animasyon yapmaya başlayın.

Animate dünyasını keşfedin.

Sanatçı hikayelerini, eğitimleri, canlı yayın etkinliklerini ve daha fazlasını keşfedin.

Animate dünyasını keşfedin.

TOP