PREV
NEXT
İşletmeleri büyüten olanaklar sağlıyoruz.

Favori marka olmanın sadece Ünlü olmaktan daha değerli olduğuna inanan tam hizmetli bir şirketiz. İşletmeleri büyüten ve markalar ile insanlar arasında kalıcı ilişkiler kuran güzel,kullanışlı, bağlantılı ekosistemler oluşturuyoruz.

SCIA Engineer 21; Yapısal Mühendislik Yazılımlarının Tasarlanmasında Dev Bir Adım!

Dağınık arayüzü, sabit iş akışlarını, sınırlı özelleştirme ve yetersiz çalışma alanını unutun.

Social Media

Güneşli bir sabah düzensiz bir yatak. Büyük bir şehirde canlı bir kaldırım. Lumion’un mimarların tasarımlarını gerçek hayat bağlamına yerleştirmelerine nasıl yardımcı olduğunu keşfedin.

Branding

SketchUp Pro’da daha fazla güncelleme duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Bu son sürümün amacı, modellemenin araçtan araca nasıl çalıştığının tutarlılığını geliştirmek, iş akışı verimliliğini artırmak ve SketchUp’ın öğrenilebilirliği üzerine inşa etmektir.

Digitolia - Türkiye

Şirketimiz 2020 yılında Erzincan'da son kullanıcıya donanım satışı yapmak amacıyla faaliyete başlamıştır.

Müşteri odaklı yönetim stratejileri sonucu müşteri portföyünü geliştiren Dijital anadolu,  kurulduğu günden bu yana ürün portföyünde yazılım ve donanım konusunda uzman ekibi ile görev yapmaktadır.

Biz Kimiz

Son kullanıcıya fiyat/performans açısından avantajlı çözümler sunmayı temel amaç; müşteri memnuniyetini baş ilke kabul eden şirketimiz, Internet teknolojilerinde yaşanan gelişmelere paralel şekilde kendini konumlandırarak digitolia.com adresinde müşteri beklenti ve ihtiyaçlarına dayalı güncel bir içerikle, bilgisayar piyasasının nabzını tutmaya devam etmektedir.

Neler Yapıyoruz

 İşletmeleri büyüten ve markalar ile insanlar arasında kalıcı ilişkiler kuran güzel,kullanışlı, bağlantılı ekosistemler oluşturuyoruz.

Ödüller & Başarılar

Siz değerli müşterileriz ile onlarca ödğl ve başarılara imza attık.

Mutlu Müşterilerimiz

8000+

Müşteri

1750+

Başarılı Proje

9900+

Kahve

350+

Yerinde Eğitim
TOP