After Effects ile görsel efektler,
animasyon ve hareketli tasarımlar.

After Effects ile oluşturamayacağınız hiçbir içerik yok.

Sinematik film başlıkları, tanıtımlar ve geçişler oluşturun. Kliplerden nesne çıkarabilme özgürlüğüne ulaşın. Yangın çıkarın veya yağmur yağdırın. Bir logo veya karakteri animasyonla hareket ettirin. Hatta 3B alanda gezinin ve tasarım yapın. Sektörün önde gelen hareketli grafik ve görsel efekt yazılımı After Effects ile her türlü fikrinize hareket kazandırabilirsiniz.

Kapanış jeneriğini oynatın. Sözcükleri çevirin. Başlıkları hızla döndürün.

Başlıklara, kapanış jeneriklerine ve alt bantlara animasyonlarla hareket kazandırın. İsterseniz sıfırdan başlayın, isterseniz doğrudan uygulamanın içinden erişebileceğiniz hazır ayarları kullanın. Çevirmeden kaydırmaya kadar çok sayıda yolla metniniz hareket halinde.

Animasyonlarla canlanın.

Anahtar kareler veya ifadelerle her şeye hareket katın. Dilerseniz de tasarımlarınızı başlatarak benzersiz sonuçlar almak için hazır ayarları kullanın.

Heyecan verici efektler ekleyin.

Bir sahnenin ortamını değiştirin. Hareketli bir nesne ekleyin. Seçmeli renk ayarlamaları yapın. Yüzlerce efekt arasından seçim yapın ve izleyicilerinizi aksiyonun tam ortasına çekmek için VR videoları oluşturun.

Diğerleriyle uyum halinde.

After Effects'te kompozisyonlar oluşturun ve Dynamic Link'i kullanarak Adobe Premiere Pro'da ara tarama işlemlerini ortadan kaldırın. Photoshop, Illustrator ve daha fazlasından içe aktarın. Diğer kişilerle iş birliği yapın ve 300'den fazla yazılım ve donanım ortağına bağlanın.

Yeniliklerle neler yapabileceğinizi görün.

After Effects, düzenli olarak sunulan yeni özelliklerle kalitesini sürekli artırıyor. Üstelik Creative Cloud üyeliğiniz sayesinde bu yeni özelliklere piyasaya sunuldukları anda erişebilirsiniz.

Hareketli Grafik şablonlarında ortam değişimi.

Düzenleyicilerin daha sonra Premiere Pro projelerinde kolayca değiştirebileceği örnek ortam içeren Hareketli Grafik şablonları oluşturun.

Güçlü 3B tasarım alanı.

Sahneye birden çok kamera ekleyin ve çeşitli bakış açılarına göre yörüngede kaydırma, yatay kaydırma ve tekerlek üzerinde kaydırma uygulayın. 3B Transform Gizmo'sunun görsel kılavuzlarını ve çok sayıda modunu kullanarak 3B katmanları ölçekleyin, konumlandırın ve döndürün.

Yapay Zeka destekli rotoskop

Roto Fırçası 2, Adobe Sensei'yi kullanarak rotoskop işlemlerini kolay, sezgisel ve doğru hale getirir. Bu araç, nesneleri seçip takip etmenin ve kare bazında diğerlerinden ayırmanın otomatik yoludur, böylece yaratıcı akışınıza hızla geri dönebilirsiniz.

Öğeleri video kliplerden kolayca kaldırma

İçeriğe Uygun Dolgu sayesinde istenmeyen öğeleri kare kare maskeleme veya kesme işlemine gerek kalmadan belleğin üçte birini kullanarak %25'e kadar daha hızlı kaldırın.

After Effects dünyasını keşfedin.

TOP