Adobe Connect

Gerçek sanal hoş geldiniz
Yalnızca Adobe Connect, Özel Deneyimler oluşturma özelliğiyle sanal oturumlarınız üzerinde tam kontrol sağlar.
Adobe Connect, ilgi çekici Eğitim ve Öğrenim oturumları, son derece özelleştirilmiş, markalı ve katılım odaklı Web Seminerleri ve güvenilir, kişiselleştirilmiş yüksek kaliteli Toplantılar sunmaya yardımcı olur. Devlet kurumları , kurumlar arası işbirliği için güvenli gerçek zamanlı bilgi alışverişi ile Acil Duruma Hazırlık ve Hızlı Müdahale için kalıcı sanal ortamlar olarak Adobe Connect'i kullanır .

Neden Adobe Connect'i seçmelisiniz?

Gerçek hayattaki etkileşimler kadar ilgi çekici, özelleştirilebilir, yeniden kullanılabilir ve güvenli sanal deneyimler oluşturun.
İşlevsellik, herkesin herhangi bir zamanda ne deneyimleyeceğini belirleyen ana bilgisayar tarafından ekrana yerleştirilebilen yeniden boyutlandırılabilir bölmelerle sağlanır.

Gerçek deneyimler sunun

Güçlü storyboard oluşturma ve etkileşim tasarımı yetenekleriyle.

Senin hikayen her zaman senin yolunArtı Bağlan simgesi

Hedef kitlenize, stilinize ve hikayenize göre özelleştirilmiş tutarlı ve tekrarlanabilir sanal deneyimler sunmak için sahnenizi tasarlayın.

Onları yakın tutArtı Bağlan simgesi

Bir ev sahibi olarak anlatının tam kontrolünü elinizde tutun ve hikaye boyunca düşünceli bir şekilde tasarlanmış etkileşimlerle etkileşimi artırın.

Güvenle sununArtı Bağlan simgesi

Ekibinizle birlik olun ve gerçek bir sahnede yaptığınız gibi işbirliği yapın.

Herkesi dahil  etArtı Bağlan simgesi

Görsel, işitsel veya hareket engelli milyonlarca kişiye ulaşmak için Adobe Connect'in erişilebilir tasarımından yararlanın.

Her yerden  katılınArtı Bağlan simgesi

Yeni HTML tarayıcı istemcileri aracılığıyla sorunsuz erişimle çok daha geniş bir kitleye ulaşın.

İstediğiniz  zaman  katılınArtı Bağlan simgesi

Canlı oturumlar kadar gerçek hissettiren etkileşimli kayıtlarla izleyicilerinizin hiçbir şeyi kaçırmadığından emin olun.

Başka yerde arama

Planlamak, teslim etmek ve takip etmek için tek bir platform.

Uçtan  uca  kampanya  yönetimiArtı Bağlan simgesi

Promosyonlardan kayıtlara, kampanya dönüştürme analizinden CRM çözümünüzle entegrasyonlara kadar - büyük ölçekli sanal etkinlikler için tüm talep oluşturma iş akışları için tek bir platform.

Eksiksiz  e-Öğrenim çözümüArtı Bağlan simgesi

Etkileşimli içerik oluşturmayı etkinleştirmekten isteğe bağlı veya canlı bir sürükleyici sınıfta öğrenmeyi harmanlamaya, modern öğrenciler ve eğitmenler için organizasyonel öğrenmeyi yönetmeye ve izlemeye kadar - Adobe'nin e-Öğrenim paketi tüm ihtiyaçlarınızı karşılar.

Kapsamlı  güvenlikArtı Bağlan simgesi

Uygulama güvenliğinden ağ güvenliğine ve bulut altyapısı güvenliğine kadar, mühendislik tasarımımız ana bilgisayarlar, katılımcılar ve gizli kurumsal bilgiler için eksiksiz koruma sağlar. 

TOP